Lietuvos kaimo tinklo sekretoriatas džiaugiasi galėdami pranešti, kad šiemet jau ketvirtus metus iš eilės vyks Lietuvos kaimo tinklo sekretoriato organizuojamas projektų gerųjų pavyzdžių atrankos konkursas „Ateities kaimo kūrėjai 2024“ (AKKA 2024) bei jo nugalėtojų apdovanojimų renginys.

Lietuvos kaimo tinklo nariai kviečiami teikti paraiškas dalyvauti konkurse, paskatinti tai padaryti savo organizacijų narius bei kitus subjektus, sėkmingai įgyvendinusius KPP paramos projektus, bei pasidalinti šia naujiena savo viešinimo kanaluose!

Projektų gerųjų pavyzdžių konkursui AKKA 2024 gali būti teikiami tik jau baigti įgyvendinti projektai, kurie buvo įgyvendinti be pažeidimų, kuriems nebuvo pritaikyta sankcijų bei kurie yra pasiekę visus projekto paraiškoje numatytus priežiūros rodiklius. Reikalavimus atitinkančių projektų vykdytojai, norintys dalyvauti Projektų gerųjų pavyzdžių konkurse, privalo užpildyti „Projekto gerojo pavyzdžio formą“ ir išsiųsti ją el. paštu tinklo.sekretoriatas@zum.lt iki š. m. birželio 9 d.

 

Projekto gerojo pavyzdžio formą bei šių metų konkurso nominacijų kategorijas galite rasti paspaudę šią nuorodą.

 

Kiekvienas konkursui teikiamas projektas gali dalyvauti tik vienoje pasirinktoje nominacijoje bei privalo atitikti bent vieną pasirinktos nominacijos kriterijų. Papildomi balai yra skiriami už atitiktį keliems kriterijams.

Su ankstesnių metų AKKA konkursų nugalėtojų projektais galite susipažinti čia.

AKKA 2024 nugalėtojų pristatymo ir apdovanojimų ceremonijos renginį planuojama organizuoti 2024 m. rudenį.

Kilus klausimų dėl Projekto gerojo pavyzdžio formos pildymo ar informacijos joje pateikimo, visada galite kreiptis į Lietuvos kaimo tinklo sekretoriatą elektroniniu paštu ar kitais Lietuvos kaimo tinklo internetinėje svetainėje nurodytais kontaktais. LKT komanda visada pasiruošusi padėti bei atsakyti į visus Jums kilusius klausimus!