Esant būtinybei – teikiamos ir tiesioginės konsultacijos VVG buveinėje

Informuojame, kad Pasvalio rajono vietos veiklos grupė (buveinės adresas Vytauto Didžiojo a. 1, 207 ir 208 kab.) dirbs nuotoliniu būdu, tačiau kartą per savaitę vienas iš VVG darbuotojų konsultuos ir tiesiogiai atvykstančius klientus, tačiau dėl visų mūsų saugumo kviečiame ir toliau naudotis nuotolinėmis paslaugomis.
Pažymėtina, kad vizitui rekomenduojama susitarti iš anksto. Susitarti reikėtų ne vėliau nei prieš dieną iki vizito. Atkreipiame dėmesį, kad nuo rugsėjo 13 d. klientai, atvykę tiesiogiai konsultuotis, privalo turėti Galimybių pasą.
Klientai, norintys „gyvai“ konsultuotis VVG buveinėje, turi susitarti paskambinę/parašę el. paštu:
VPS administravimo vadovė Helena Simoanitienė – +37065560408 arba h.simonaitiene@pasvalys.lt;
VPS administratorė/VPS viešųjų ryšių specialistė Greta Gesevičienė +3706556306; arba gretavvg@pasvalys.lt;
NVO buhalterė Edita Brasienė +37061407578 arba nvobuhalterija@pasvalys.lt;
VPS finansininkė Vitalija Motiejūnienė +37061443570 arba v.motiejuniene@pasvalys.lt.
VVG darbuotojų darbo grafikus buveinėje rasite paspaude čia.
Būtina laikytis saugumo rekomendacijų
Jei konsultacija su VVG darbuotoju būtina, reikia atvykti į VVG tik paskirtu laiku ir laikytis karantino metu taikomų rekomendacijų: aptarnaujami bus tik tie klientai, kurie dėvi nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones.
Atvykstantieji turi laikytis asmens higienos reikalavimų – dezinfekuoti rankas, laikytis kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, laikytis saugaus, ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo nuo kitų asmenų. Siekiant užtikrinti klientų ir darbuotojų saugumą, karantino laikotarpiu bus aptarnaujama ne didesnė nei dviejų asmenų grupė.
Raginame naudotis elektroninėmis priemonėmis
Nors šalyje karantinas atšauktas, VVG ir toliau ragina klientus neskubėti vykti į buveines bei rekomenduoja naudotis elektroninėmis paslaugomis. Primename, kad mokėjimo prašymus, projektų įgyvendinimo ataskaitas ir kitus dokumentus galima teikti skenuotus ar pasirašytus el. parašais el. paštu.
Mokėjimo prašymai ir projektų ataskaitos ar kiti dokumentai taip pat gali būti teikiami ir per „dokumentų dėžutę“, kuri įrengta prie paradinių savivaldybės durų, jose reikiamus dokumentus galima palikti tiesiogiai nekontaktuojant su VVG darbuotoju. Atkreipiame dėmesį, kad pateikus dokumentą reikia informuoti VVG darbuotoją per 2 dienas.

Parašykite komentarą