Didžiuojamės savo iniciatyviais pareiškėjais ir gardžiais jų rezultatais!
Dalinamės Teritorinio bendradarbiavimo projekto „Turizmo klasterio Zarasų, Kupiškio ir Pasvalio rajonuose kūrimas“ rezultatais.
„Visada malonu dalintis gražiais Atžalyno bendruomenė darbais☺️ Džiaugiamės savo „Žagarėliai su prisiminimais “ edukacijomis😊Kiek suspėjam, tiek priimam norinčių 🥰 Ačiū mamytėms, ypač Gailute Turtinskiene, kad jūs didžiuojatės būdamos mūsų bendruomenės dalimi 😍 Taip, visai netyčia, mes ir atsidūrėme Beatos virtuvėje😇Teko sukaupti visas jėgas, patirtį ir kaip minėjau be „kliurkų“😃 prieš kameras virti žagarėlius😁 Jaudulys begalinis, klausimų daug, baisu ką nors ne taip pasakyti😃 Studijoj komanda nereali, tik visur padrąsinimai ir šiltas bendravimas 🥰 Ačiū, mano filmavimo palydovėms Grazina Duliene ir Jurate Karkauskiene🥰🥰🥰 Jos mane prižiūrėjo, lygino rūbus ir vis sakė: viskas bus gerai 😛 Nuoširdžiai didžiuojamės galėdami pristatyti savo bendruomenę ir kviečiame visus imtis tokių projektų, kurie jums atrodo nepasiekiami. Viskas ir visur yra įmanoma, tik reikia to labai norėti ir mėgautis tuo, ką darai 🥰 Mes visi kartu esame JĖGA ! ! !😘🥰😘🥰 @#klasterisneatrastasturizmas“.
Tokiais žodžiais pasidalino Gražina Paliulienė, Atžalyno bendruomenės pirmininkė.
Video galite pamatyti lrt.lt 

Tags:

Parašykite komentarą

SUSIRINKIMAI/RENGINIAI

-
2022 m. lapkričio mėn.
Pr A T K Pn Š S
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  
Gauta projektų: 66
Pasirašyta sutarčių:32 (+2 kai sutartis nesudaroma)
Atsiimti projektai:9
Atmesti projektai:10
Vertinamų:14
Įgyvendinamų projektų:7
Įgyvendintų projektų:25
Sukurtų naujų darbo vietų:17,5 etato
Išlaikytų darbo vietų, kurios buvo sukurtos prieš paraiškos pateikimą:1,1 etato

Asmeninius arba anoniminius pranešimus apie galimos korupcijos, neskaidraus ir nesąžiningo  VPS vykdytojos darbuotojų ir (ar) VPS vykdytojos valdymo organų narių veikimo ir (ar) neveikimo atvejus, viešųjų ir privačių interesų konfliktus prašome siųsti el. paštu pasvaliorvvg(eta)pasvalys.lt